Opinia Dvs. este importantă!

Componența comitetului

Lista membrilor Consiliului sindical al Organizației sindicale
a Agenției Servicii Publice

 

Nr. d/o

Numele, prenumele

Anul naşterii

Funcţia

Nr. de telefon,
e-mail

1.

Petru Bolgaru

10.08.1966

Președinte al Organizației sindicale

fix. (+373 22) 504659
mob.068444717
bolgaru@registru.md(link sends e-mail)

2.

Violeta Harea

01.08.1972

şef al SEAI Centru mun. Chişinău

fix. (+373 22) 504025
mob.69072829
sef.01@office-01.registru.md(link sends e-mail)

3.

Victoria Grosu

21.08.1970

specialist coordonator  DDP

fix. (+373 22) 504695
mob.069101545
victoria.grosu@asp.gov.md(link sends e-mail)

4.

Boris Ursu

07.10.1955

şef-adjunct secţie DAIL

 

fix. (+373 22) 504487
mob.069278599
ursu.boris@registru.md(link sends e-mail)

5.

Nadejda Meşcoi

02.10.1983

şef adjunct secție DDP

 

fix. (+373 22) 267235
mob.079456477
nadejda.mescoi@asp.gov.md(link sends e-mail)

6.

Galina  Gorgos

10.09.1978

inginer proiectant  DRSI

 

fix. (+373 22) 504186
mob.079402147
galina.gorgos@asp.gov.md(link sends e-mail)

7.

Ion Bodrug

30.08.1981

Şef birou DATA

 

fix. (+373 22) 504095
mob.069178635
ion.bodrug@asp.gov.md(link sends e-mail)

8.

Liliana Botezatu

08.02.1975

metodist DAS al DMPS

 

fix. (+373 22) 504048
mob.067403937
liliana.botezatu@asp.gov.md(link sends e-mail)   

9.

Ana Terentiev

10.01.1982

metodist DÎT şi CCA

 

fix. (+373 22) 022 504919  mob.069023550
ana.terentiev@registru.md

10.

Olga Molceanov

17.02.1974

 

inginer DPD

 

fix. (+373 22) 504863
mob.069456919
maxolea@mail.ru(link sends e-mail) 

11.

Sorina Șarcanean

08.02.1978

Jurisconsult
DGJRU și OI

fix. (+373 22) 504597
sarcanean.sorina@registru.md

12.

Galina Cheptea

06.06.1961

Șef secție DGSC

fix. (+373 22) 267212
mob.067303296
cheptea.galina@ssc.gov.md(link sends e-mail)

13.

Ion Merlici

28.03.1959

Registrator DÎLUD

 

fix. (+373 22) 207829
mob.069771797
ion.merlici@asp.gov.md(link sends e-mail)

14.

Roman Grușca

20.06.1970

Șef birou Departamentul cadastru

fix. (+373 22) 225658
mob.069888779
roman.grusca@isc.cadastre.md(link sends e-mail)

15.

Grigori Cravcenco

07.03.1978

Șef adjunct  SCT Chișinău Departamentul cadastru

mob.069225752
cadastru.moldova@gmail.com(link sends e-mail)

16.

Alexandru Paladi

03.04.1976

Șef secție Departamentul cadastru

fix. (+373 22)881035
mob. 069190355
alexandru.paladi@isc.cadastre.md(link sends e-mail)

17.

Valeriu Mardari

06.06.1962

Specialist coordonator DGSC

mob. 067303605
valerii.mardari@asp.gov.md(link sends e-mail) 

Agenția Servicii Publice
Mun. Chişinău, str. Aleksandr Pușkin, 42
Facebook